Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Číňan, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Číňan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Číňan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Číňan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Číňan je v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Sýrie ke stažení Podívejte se i na obrázek Poník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Girl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Smajlíci, Číňan, obrázek, zdarma, klipart, kliparty, free, Číňan, grafika, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, dokument, Instagram, webové stránky, inkscape, Pinterest, časopis, profil, dokumenty, PowerPoint, Facebook, památník, kalendář, openOffice, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Hrad ke stažení, klipart Zákaz kočárků ke stáhnutí nebo ilustrace Santa - pacman zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.