Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Číňan, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Číňan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Číňan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číňan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Číňan patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smějící se kytka zdarma Podívejte se i na vektor Abstraktní květ ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Číňan, grafika, vektor, obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Číňan, download, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, PowerPoint, referáty, corelDraw, openOffice, textové dokumenty, Instagram, profilovka, word, webové stránky, Twitter, dokumenty, avatar, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Cuketa zdarma, obrázek Mandarinka ke stažení nebo klipart Červené víno ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.