Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Číňan, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Číňan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Číňan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číňan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Číňan je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nekouřit ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Chipsy zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zdravotní sestra ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Smajlíci, ilustrace, klipart, Číňan, kliparty, Číňan, cliparts, ke stažení, zdarma, free, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, památník, openOffice, profil, Facebook, seminární práce, profilovka, fotokniha, plakát, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Muchomůrka červená ke stáhnutí, vektor Rychlovlak zdarma nebo obrázek Dům ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.