Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Červený smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Červený smajlík ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: morkaitehred

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Symbol míru zdarma Podívejte se i na obrázek Narozeninový dort ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Učitelka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, klipart, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Červený smajlík, Smajlíci, Červený smajlík

Doporučené použití klipartu: škola, profilovka, office, fotokniha, openOffice, web, blog, časopis, články, webové stránky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Šunka zdarma, klipart Sporťák ke stažení nebo ilustrace Šípek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.