Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Červený smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Červený smajlík ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: morkaitehred

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený smajlík je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Netopýr zdarma Podívejte se i na ilustrace Dekorace ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, cliparts, Červený smajlík, Červený smajlík, grafika, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Smajlíci, download, free, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, škola, fotokniha, prezentace, plakát, kalendář, referáty, památník, profilovka, dokument, office, blog, Pinterest, články

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Princ zdarma, vektor Santova lebka ke stažení nebo obrázek Kovárna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.