Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brýlatý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brýlatý smajlík. Klipart Brýlatý smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brýlatý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brýlatý smajlík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Informace ke stažení Podívejte se i na vektor Rychlé občerstvení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zahradnice s růžemi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, ke stažení, klipart, Brýlatý smajlík, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, free, Brýlatý smajlík

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, web, seminární práce, fotokniha, časopis, textové dokumenty, plakát, office, dokument, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sušenka ke stažení, obrázek Airbus ke stáhnutí nebo klipart Holubice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.