Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brýlatý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brýlatý smajlík. Klipart Brýlatý smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýlatý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brýlatý smajlík je v sekci Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dudek chocholatý ke stažení Podívejte se i na ilustrace Barák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sýkora koňadra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, kliparty, ilustrační obrázek, download, obrázek, klipart, zdarma, cliparts, Brýlatý smajlík, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, vektor, Brýlatý smajlík

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, Twitter, avatar, word, seminární práce, památník, pozvánky, inkscape, openOffice, Pinterest, články, fotokniha, office, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa Bulharska ke stažení, vektor Chlap ke stáhnutí nebo obrázek Motyka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.