Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brečící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brečící smajlík. Stahujte klipart Brečící smajlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brečící smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brečící smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brečící smajlík je v sekci Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mrkev ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bitcoin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kakadu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, grafika, Smajlíci, vektor, ilustrační obrázek, Brečící smajlík, free, ilustrace, kliparty, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, Brečící smajlík, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, blog, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, referáty, Facebook, corelDraw, pozvánky, Twitter, kalendář, škola, avatar, články

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Veselá zelenina ke stažení, vektor Vrtulník ke stáhnutí nebo obrázek Omán zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.