Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brečící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brečící smajlík. Stahujte klipart Brečící smajlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brečící smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brečící smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brečící smajlík se nachází v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Keltský kříž ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kršna jantra zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace UFO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, vektor, kliparty, zdarma, Smajlíci, klipart, ke stáhnutí, Brečící smajlík, free, Brečící smajlík, grafika, obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, Pinterest, památník, dokument, inkscape, blog, corelDraw, word, office, Facebook, články, fotokniha, textové dokumenty, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Koště ke stáhnutí, obrázek Singapur zdarma nebo klipart Bizon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.