Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D smajlík, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

3D smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 3D smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upload zdarma Podívejte se i na klipart Bonbon ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Spící čtenářka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, 3D smajlík, zdarma, Smajlíci, 3D smajlík, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, památník, web, avatar, Pinterest, openOffice, škola, blog, pozvánky, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Špagety zdarma, ilustrace Halloween ke stažení nebo vektor Hvězdička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.