Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D smajlík, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

3D smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3D smajlík je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vločky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Medvěd zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, download, 3D smajlík, vektor, kliparty, free, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: Instagram, referáty, památník, pozvánky, inkscape, kalendář, corelDraw, seminární práce, word, články, Twitter, Pinterest, avatar, web, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Botswana ke stáhnutí, klipart Zakletý princ zdarma nebo ilustrace Žena za počítačem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.