Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Viktorie královská, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Viktorie královská zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Viktorie královská. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Viktorie královská ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 593 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Viktorie královská je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fidel Castro zdarma Podívejte se i na obrázek Tygr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Elektrická kytara ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, Viktorie královská, zdarma, vektor, Viktorie královská, cliparts, obrázek, ke stažení, download, grafika, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, office, corelDraw, památník, škola, Instagram, kalendář, Twitter, prezentace, openOffice, články, web, inkscape, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pero zdarma, klipart Vodováha ke stažení nebo ilustrace Meče a štít ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.