Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vavřínový věnec, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vavřínový věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vavřínový věnec ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vavřínový věnec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 825 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vavřínový věnec je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dálkový ovladač zdarma Podívejte se i na obrázek Mobil ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Rostliny, cliparts, ilustrace, Vavřínový věnec, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, Vavřínový věnec, grafika, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, škola, články, pozvánky, fotokniha, časopis, památník, dokument, textové dokumenty, Twitter, profil, web, Facebook, seminární práce, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vuvuzela zdarma, klipart Červená cibule ke stažení nebo ilustrace Egyptské pyramidy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.