Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vavřínový věnec, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vavřínový věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vavřínový věnec ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vavřínový věnec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 825 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vavřínový věnec se nachází v sekci Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Taneční pár ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rámeček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Che Guevara ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, Rostliny, ke stažení, ke stáhnutí, download, obrázek, vektor, grafika, Vavřínový věnec, zdarma, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, Facebook, Pinterest, web, dokumenty, webové stránky, inkscape, openOffice, škola, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Abraham Lincoln ke stáhnutí, obrázek Adolf Hitler zdarma nebo klipart Espresso ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.