Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vavřínový věnec, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vavřínový věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vavřínový věnec ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Vavřínový věnec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 825 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vavřínový věnec se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vejce ke stažení Podívejte se i na klipart Tráva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek VW Scirocco zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, grafika, Rostliny, vektor, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Vavřínový věnec, ke stáhnutí, Vavřínový věnec, ke stažení, free, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, word, Instagram, fotokniha, referáty, Facebook, památník, corelDraw, profil, časopis, office, PowerPoint, Twitter, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Megafon ke stažení, ilustrace Uganda ke stáhnutí nebo vektor Indiánka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.