Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tráva. Kreslená ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tráva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tráva je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená kytka zdarma Podívejte se i na obrázek Santova asistentka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Moucha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Tráva, zdarma, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, kliparty, Rostliny, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, kalendář, office, PowerPoint, inkscape, prezentace, Twitter, seminární práce, dokumenty, fotokniha, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Anemometr zdarma, klipart Tygr ke stažení nebo ilustrace Čtenář ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.