Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tráva. Kreslená ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tráva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tráva je v sekci Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnská svíčka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ibišek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Rostliny, vektor, obrázek, Tráva, Tráva, cliparts, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, referáty, avatar, Instagram, profil, seminární práce, fotokniha, pozvánky, web, webové stránky, blog, časopis, škola, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Rakousko ke stažení, vektor Zamilovaný pár ke stáhnutí nebo obrázek Sněhové vločky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.