Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tráva. Kreslená ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tráva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tráva patří do sekce Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sbíječka zdarma Podívejte se i na klipart Online ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektorový obrázek, download, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, free, kliparty, cliparts, Tráva, Rostliny, Tráva

Doporučené použití klipartu: dokument, office, fotokniha, profil, inkscape, referáty, pozvánky, openOffice, webové stránky, časopis, web, avatar, Instagram, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Blijící smajlík zdarma, ilustrace Togo ke stažení nebo vektor Mandarinka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.