Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom s kořeny, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Strom s kořeny. Pakliže si chcete obrázek Strom s kořeny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strom s kořeny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom s kořeny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 876 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woofer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strom s kořeny je v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Etiopie zdarma Podívejte se i na obrázek Jesličky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mechanik ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Strom s kořeny, vektor, cliparts, Rostliny, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, klipart, download, grafika, free, ke stažení, Strom s kořeny

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, webové stránky, Twitter, kalendář, corelDraw, prezentace, dokumenty, Facebook, profil, Instagram, textové dokumenty, blog, profilovka, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Saxofon zdarma, klipart Užaslý smajlík ke stažení nebo ilustrace Uplakánek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.