Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom s kořeny, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Strom s kořeny. Pakliže si chcete obrázek Strom s kořeny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strom s kořeny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Strom s kořeny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 876 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Woofer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strom s kořeny se nachází v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svlačec ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Limonáda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Strom s kořeny, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Strom s kořeny, Rostliny, download, cliparts, obrázek, klipart, free

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, office, plakát, profil, Pinterest, web, corelDraw, škola, kalendář, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vysmátá dýně ke stažení, ilustrace Čáp ke stáhnutí nebo vektor Santa Klaus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.