Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom s kořeny, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Strom s kořeny. Pakliže si chcete obrázek Strom s kořeny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strom s kořeny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strom s kořeny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 876 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woofer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strom s kořeny se nachází v sekci Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pohlednice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík anděl zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Velké Británie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Strom s kořeny, ilustrační obrázek, klipart, download, vektor, kliparty, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, Strom s kořeny, obrázek, Rostliny

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, dokument, dokumenty, pozvánky, fotokniha, články, Twitter, inkscape, corelDraw, word, office, Pinterest, seminární práce, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Znamení býk ke stáhnutí, obrázek Ozdoba se stromky zdarma nebo klipart špenát ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.