Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Strom ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strom ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 339 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strom se nachází v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Střelec ke stažení Podívejte se i na vektor Malajsie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, zdarma, ilustrace, free, kliparty, Strom, ilustrační obrázek, Strom, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, vektor, download, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, office, profilovka, avatar, word, PowerPoint, kalendář, pozvánky, památník, dokumenty, plakát, Instagram, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Rak ke stažení, obrázek Chléb a víno ke stáhnutí nebo klipart Ledňáček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.