Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Strom ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Strom ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 339 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strom patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Třešeň zdarma Podívejte se i na klipart Hvězdička ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Ovce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, zdarma, Rostliny, grafika, Strom, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, klipart, Strom, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, články, avatar, textové dokumenty, office, dokumenty, Twitter, Facebook, seminární práce, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Chameleon zdarma, ilustrace Sup ke stažení nebo vektor Trick or treat! ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.