Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Strom ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strom ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 339 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strom je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor BMW zdarma Podívejte se i na ilustrace Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kůzle ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, kliparty, zdarma, vektor, vektorový obrázek, grafika, download, free, cliparts, Rostliny, ilustrační obrázek, Strom, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, webové stránky, profilovka, textové dokumenty, openOffice, word, Twitter, office, Pinterest, corelDraw, profil, referáty, dokument, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Čáp zdarma, vektor Dýně ke stažení nebo obrázek Pozor, smrt! ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.