Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pampeliška, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pampeliška zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pampeliška. Stahujte klipart Pampeliška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pampeliška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 730 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pampeliška je v sekci Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz války ke stažení Podívejte se i na ilustrace Traktor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Lektvar zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, download, ilustrace, zdarma, kliparty, ke stažení, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Rostliny, obrázek, ke stáhnutí, Pampeliška, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, avatar, Pinterest, inkscape, profilovka, office, články, dokument, Instagram, word, web, památník, prezentace, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa Bangladéše ke stažení, vektor Vánoční cukroví ke stáhnutí nebo obrázek Růžové brýle zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.