Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pampeliška, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pampeliška zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pampeliška. Stahujte klipart Pampeliška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Pampeliška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 730 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pampeliška patří do sekce Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá oliva zdarma Podívejte se i na klipart Vrtáky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, vektor, Rostliny, Pampeliška, zdarma, kliparty, Pampeliška, obrázek, download, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, profilovka, web, prezentace, profil, časopis, corelDraw, PowerPoint, Facebook, památník, plakát, blog, seminární práce, office

Mezi hezké kresby patří i klipart Vánoční stromky zdarma, ilustrace Rudý kříž ke stažení nebo vektor Těhotenství ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.