Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pampeliška, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pampeliška zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pampeliška. Stahujte klipart Pampeliška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Pampeliška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 730 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pampeliška se nachází v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slunečnicové pole ke stažení Podívejte se i na klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sušenka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ke stáhnutí, Rostliny, free, download, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, profilovka, webové stránky, Facebook, dokument, Pinterest, avatar, inkscape, office, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Sexy čarodějka ke stažení, ilustrace Beruška ke stáhnutí nebo vektor Přesýpací hodiny zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.