Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palma. Klipart Palma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palma ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palma se nachází v sekci Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Požární hlásič ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pozor, duchové zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace UFO ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Rostliny, Palma, cliparts, download, vektorový obrázek, zdarma, Palma, vektor, obrázek, free, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, Facebook, články, plakát, blog, prezentace, seminární práce, Twitter, inkscape, Pinterest, profil, office, kalendář, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Konvalinky ke stáhnutí, obrázek Fialová kopretina zdarma nebo klipart Eiffelovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.