Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palma. Klipart Palma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Palma je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zralý banán ke stažení Podívejte se i na obrázek Ankh ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zelenina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, download, kliparty, Rostliny, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, Twitter, památník, webové stránky, inkscape, dokumenty, word, Facebook, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pes ke stažení, klipart Starý sporťák ke stáhnutí nebo ilustrace 31.10. zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.