Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Marihuana, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Marihuana zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Marihuana. Kreslená ilustrace Marihuana je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Marihuana ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 650 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fred the Oyster

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Marihuana je v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lučištník ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kozorožec zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Guyana ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrace, Marihuana, Marihuana, ilustrační obrázek, cliparts, free, zdarma, Rostliny, ke stažení, download, obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, corelDraw, Twitter, profilovka, dokument, plakát, blog, kalendář, škola, pozvánky, prezentace, Pinterest, avatar, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vločka ke stáhnutí, vektor Nůžky zdarma nebo obrázek Vikingská loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.