Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Marihuana, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Marihuana zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Marihuana. Kreslená ilustrace Marihuana je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Marihuana ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 650 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Fred the Oyster

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Marihuana se nachází v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bowling ke stažení Podívejte se i na klipart Labuť ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cigareta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Marihuana, klipart, obrázek, vektor, cliparts, free, Marihuana, Rostliny

Doporučené použití klipartu: office, dokument, textové dokumenty, profilovka, pozvánky, PowerPoint, blog, profil, word, plakát, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Elektrický článek ke stažení, ilustrace Oliva ke stáhnutí nebo vektor Bruneta zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.