Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Marihuana, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Marihuana zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Marihuana. Kreslená ilustrace Marihuana je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Marihuana ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 650 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fred the Oyster

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Marihuana se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Housenka ke stažení Podívejte se i na klipart Žába ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Porsche 911 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Rostliny, ke stažení, ilustrační obrázek, download, Marihuana, klipart, obrázek, Marihuana, vektor, ilustrace, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, word, blog, památník, webové stránky, Facebook, dokumenty, Pinterest, dokument, web, pozvánky, škola, inkscape, články, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Veselý smajlík ke stažení, ilustrace Charles Darwin ke stáhnutí nebo vektor Červený smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.