Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mandle, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandle zdarma ke stažení

Mandle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mandle ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mandle? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandle zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mandle ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
471x800
294x500
94x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 481 367 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mandle se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík lízátko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Znamení beran zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Věnec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Mandle, download, kliparty, cliparts, ilustrace, Mandle, vektor, grafika, klipart, zdarma, free, Rostliny

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, profil, Instagram, web, seminární práce, kalendář, Twitter, inkscape, word, prezentace, dokument, Pinterest, blog, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Biohazard ke stáhnutí, obrázek Voják zdarma nebo klipart Děda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.