Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek List ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart List se nachází v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční pudink ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Velké Británie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malpa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, List, free, ke stáhnutí, zdarma, download, klipart, grafika, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, List, Rostliny, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, památník, profilovka, kalendář, avatar, škola, články, webové stránky, office, seminární práce, inkscape, fotokniha, referáty, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vlašský ořech ke stažení, obrázek Žluté vajíčko ke stáhnutí nebo klipart Sluchátka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.