Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart List ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek List je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatá rybka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kachna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, zdarma, grafika, cliparts, klipart, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, List, free, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, referáty, PowerPoint, prezentace, dokumenty, dokument, fotokniha, openOffice, word, pozvánky, profilovka, seminární práce, škola, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Malcolm X ke stáhnutí, klipart Světluška zdarma nebo ilustrace Benin ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.