Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek List ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart List je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štěnice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Santa - pacman zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Grilování ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, free, Rostliny, List, zdarma, vektor, kliparty, List, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, Twitter, fotokniha, web, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Spící smajlík ke stáhnutí, vektor Pirát zdarma nebo obrázek Myš ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.