Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lišky, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lišky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lišky. Klipart Lišky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Lišky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x921
800x576
500x360
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 355 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lišky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kakao ke stažení Podívejte se i na klipart Fotbalista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Valentýnka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, vektor, Rostliny, klipart, Lišky, ke stažení, obrázek, grafika, Lišky, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, word, Pinterest, PowerPoint, corelDraw, Facebook, fotokniha, dokument, plakát, web

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Anýz ke stažení, ilustrace Dort ke stáhnutí nebo vektor Loutna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.