Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lišky, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lišky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lišky. Klipart Lišky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Lišky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x921
800x576
500x360
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 355 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lišky patří do sekce Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Triceratops zdarma Podívejte se i na klipart Myška ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lišky, grafika, cliparts, klipart, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, obrázek, Rostliny, Lišky, ilustrace, vektor, free

Doporučené použití klipartu: časopis, články, plakát, referáty, prezentace, fotokniha, webové stránky, office, Twitter, textové dokumenty, seminární práce, blog, dokumenty, pozvánky, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Arkansas zdarma, ilustrace Wyoming ke stažení nebo vektor Washington ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.