Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lišky, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lišky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lišky. Klipart Lišky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lišky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x921
800x576
500x360
160x115

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 355 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lišky je v sekci Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rajče ke stažení Podívejte se i na ilustrace Váha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Růžičky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Lišky, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, free, klipart, obrázek, zdarma, grafika, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, Lišky, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, kalendář, články, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, seminární práce, blog, památník, dokumenty, profilovka, Pinterest, PowerPoint, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Lyra ke stažení, vektor Paul von Hindenburg ke stáhnutí nebo obrázek Krucifix zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.