Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kořeny, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kořeny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kořeny. Klipart Kořeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kořeny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yyk@mail.ru

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kořeny je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Árón plamatý zdarma Podívejte se i na obrázek Sendvič ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mraveneček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kořeny, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, ke stažení, obrázek, free, klipart, zdarma, download, Rostliny, ke stáhnutí, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, Pinterest, články, pozvánky, word, prezentace, web, Twitter, openOffice, avatar, památník, PowerPoint, textové dokumenty, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mp3 přehrávač zdarma, klipart Molekula ke stažení nebo ilustrace Hodiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.