Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kořeny, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kořeny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kořeny. Klipart Kořeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kořeny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yyk@mail.ru

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kořeny se nachází v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek USB DVD mechanika ke stáhnutí Podívejte se i na vektor SD karta zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Stařec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, Kořeny, obrázek, download, Rostliny, vektorový obrázek, Kořeny, ke stáhnutí, free, kliparty, klipart, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, dokument, referáty, pozvánky, kalendář, Instagram, openOffice, časopis, inkscape, články, Facebook, profil, památník, plakát, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Znamení vodnář ke stáhnutí, obrázek Nekonečno zdarma nebo klipart Kovařík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.