Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kořeny, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kořeny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kořeny. Klipart Kořeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kořeny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: yyk@mail.ru

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kořeny se nachází v sekci Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zmrzlina ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Anýz zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlé občerstvení ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, Kořeny, vektor, zdarma, ilustrace, grafika, Kořeny, download, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, Twitter, web, pozvánky, památník, openOffice, plakát, corelDraw, dokument, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Veselé vajíčko ke stáhnutí, obrázek Květina zdarma nebo klipart Jiřina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.