Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kořeny, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kořeny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kořeny. Klipart Kořeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kořeny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yyk@mail.ru

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kořeny je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babočka kopřivová ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlatý květ ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Palačinka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kořeny, ilustrace, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, klipart, obrázek, grafika, Rostliny, zdarma, free, Kořeny

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, dokumenty, Pinterest, seminární práce, corelDraw, prezentace, blog, profil, pozvánky, škola, word, web, textové dokumenty, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Lachtan ke stažení, vektor Záchranka ke stáhnutí nebo obrázek Rak zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.