Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kaštany, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaštany zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kaštany. Klipart Kaštany je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaštany? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kaštany ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kaštany je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatý dárek zdarma Podívejte se i na ilustrace Kladivo ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Brokolice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, kliparty, grafika, Kaštany, download, free, zdarma, cliparts, ke stažení, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Rostliny

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, word, referáty, památník, kalendář, blog, Twitter, Instagram, články, inkscape, PowerPoint, dokumenty, avatar, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mrakodrap zdarma, vektor Árón plamatý ke stažení nebo obrázek Mapa Mexika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)