Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kaštany, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaštany zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kaštany. Klipart Kaštany je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaštany? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kaštany ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kaštany se nachází v sekci Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Elfka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stará ježibaba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Guyana ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, download, ilustrace, kliparty, obrázek, vektor, klipart, zdarma, Kaštany, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Rostliny, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, web, inkscape, profilovka, dokument, word, Twitter, PowerPoint, openOffice, corelDraw, škola, časopis, fotokniha, office

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Úchvatný smajlík ke stáhnutí, ilustrace Adventní kalendář zdarma nebo vektor Znak střelec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)