Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kaštany, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaštany zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kaštany. Klipart Kaštany je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaštany? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kaštany ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kaštany je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlkodlak ke stažení Podívejte se i na obrázek Zmrzlinový pohár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Itálie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, cliparts, free, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Rostliny, Kaštany, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Kaštany

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, Twitter, word, dokumenty, prezentace, avatar, památník, office, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Fík ke stažení, klipart Symbol muže ke stáhnutí nebo ilustrace Zelenina zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)