Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kaštan, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kaštan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kaštan. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kaštan ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kaštan? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštan zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kaštan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 058 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kaštan patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trick or treat! zdarma Podívejte se i na klipart Jam ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek 3D mapa Evropy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ilustrace, Kaštan, grafika, free, Kaštan, obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, profilovka, kalendář, referáty, články, škola, avatar, Pinterest, časopis, plakát

Mezi hezké kresby patří i klipart Jahody zdarma, ilustrace Zamilovaný smajlík ke stažení nebo vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek