Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapradí, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapradí zdarma ke stažení

Kapradí je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kapradí stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kapradí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapradí ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1576x1600
1261x1280
788x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 901 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapradí je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart LGBT ke stažení Podívejte se i na obrázek Lýkohub ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba se stromky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kapradí, download, cliparts, ilustrace, Kapradí, vektor, vektorový obrázek, Rostliny, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, grafika, klipart, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, prezentace, seminární práce, dokumenty, profilovka, kalendář, blog, corelDraw, textové dokumenty, Instagram, profil, Pinterest, Twitter, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Pírko ke stažení, klipart Satelit ke stáhnutí nebo ilustrace Kočárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.