Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kaktus, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kaktus. Vektorová ilustrace Kaktus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaktus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kaktus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kaktus je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostka ledu ke stažení Podívejte se i na ilustrace Santa špekoun ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Renault Twingo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, Kaktus, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, obrázek, cliparts, Kaktus, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, avatar, kalendář, škola, profil, web, corelDraw, časopis, pozvánky, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Víla ke stažení, vektor Blesk ke stáhnutí nebo obrázek Fazole zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.