Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kaktus, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kaktus. Vektorová ilustrace Kaktus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaktus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kaktus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kaktus je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vejce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Narcis zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuřák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, Kaktus, zdarma, vektor, ke stažení, download, Kaktus

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, seminární práce, Twitter, Instagram, profilovka, prezentace, Pinterest, pozvánky, fotokniha, profil, škola, PowerPoint, dokument, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Plačící smajlík ke stáhnutí, klipart Mašle zdarma nebo ilustrace Pták kiwi ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.