Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hřib, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hřib. Kreslená ilustrace Hřib je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřib ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hřib je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sekera ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jurij Gagarin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mešita ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Hřib, vektor, Rostliny, grafika, obrázek, ilustrace, cliparts, free, vektorový obrázek, kliparty, klipart, zdarma, Hřib

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, textové dokumenty, dokument, webové stránky, kalendář, corelDraw, Pinterest, památník, Facebook, referáty, časopis, openOffice, Twitter, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek DVD ke stáhnutí, klipart Tlamovec spící zdarma nebo ilustrace Uruguay ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.