Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hřib, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hřib. Kreslená ilustrace Hřib je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hřib ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hřib patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Latté macchiato zdarma Podívejte se i na vektor Děti ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Německa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, klipart, Hřib, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Hřib, grafika, download, free, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, fotokniha, plakát, pozvánky, PowerPoint, word, škola, Twitter, web, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Svlačec zdarma, obrázek Špagety ke stažení nebo klipart Kuřecí noha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.