Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houby, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houby. Vektorová ilustrace Houby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houby ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lordoftheloch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Houby je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kafe ke stažení Podívejte se i na ilustrace Biskup ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Nizozemí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ilustrace, free, cliparts, klipart, Rostliny, zdarma, kliparty, ke stažení, Houby, Houby, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, seminární práce, profil, profilovka, avatar, prezentace, fotokniha, Facebook, blog, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Škaredá kytka ke stažení, vektor Tulipán ke stáhnutí nebo obrázek Popcorn zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.