Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houby, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houby. Vektorová ilustrace Houby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Houby ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lordoftheloch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Houby se nachází v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ředkve ke stažení Podívejte se i na klipart Děda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Doktorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, download, Houby, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Rostliny, ke stažení, obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, office, inkscape, dokument, kalendář, referáty, PowerPoint, Twitter, Pinterest, profil, články, profilovka, corelDraw, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Cola ke stažení, ilustrace Jahody ke stáhnutí nebo vektor Stehlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.