Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houby, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houby. Vektorová ilustrace Houby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houby ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lordoftheloch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houby je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kedluben zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční ozdoby ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Laktóza ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, zdarma, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, Houby, Houby, Rostliny, grafika, free

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, časopis, corelDraw, webové stránky, PowerPoint, dokument, Twitter, profilovka, seminární práce, word, textové dokumenty, office, Pinterest, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lotos zdarma, klipart Borůvky ke stažení nebo ilustrace Vlkodlak a duch ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.