Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Houba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Houba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Houba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Houba patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa se sobem zdarma Podívejte se i na vektor Pohřebák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, download, vektorový obrázek, kliparty, grafika, free, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Rostliny, Houba, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, časopis, fotokniha, inkscape, články, dokumenty, profil, památník, word, škola, textové dokumenty, Instagram, referáty, avatar, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Modrá ozdoba zdarma, obrázek Varhany ke stažení nebo klipart Muchomůrka červená ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.