Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Houba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Houba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 136 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Houba je v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kačer ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sprcha zdarma Mohl by vás také zajímat klipart UFO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, grafika, Houba, ilustrace, ke stáhnutí, Houba, free, ke stažení, obrázek, cliparts, kliparty, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: články, Twitter, Instagram, blog, Facebook, dokument, referáty, plakát, profilovka, webové stránky, seminární práce, kalendář, avatar, památník, web

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Satelit ke stáhnutí, vektor Fidget spinner zdarma nebo obrázek Tráva ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.