Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Houba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Houba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 136 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houba je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šálek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Frankenstein zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Bulharska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, Rostliny, Houba, ke stáhnutí, download, ke stažení, klipart, obrázek, Houba, cliparts, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, profil, časopis, avatar, Facebook, kalendář, památník, webové stránky, inkscape, blog, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Slanina ke stáhnutí, klipart Krabice bonbónů zdarma nebo ilustrace Humr ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.