Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fitónie, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fitónie. Vektorová ilustrace Fitónie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fitónie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fitónie ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fitónie je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená paprika ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kočárek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, Fitónie, kliparty, vektorový obrázek, Fitónie, obrázek, free, ilustrační obrázek, zdarma, Rostliny, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, seminární práce, corelDraw, referáty, kalendář, word, blog, časopis, škola, Instagram, profil, plakát, dokumenty, openOffice, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Teploměr ke stáhnutí, vektor Megafon zdarma nebo obrázek Srdíčka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.