Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fitónie, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fitónie. Vektorová ilustrace Fitónie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fitónie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fitónie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fitónie se nachází v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tulipány ke stažení Podívejte se i na vektor Merry Christmas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Babočka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ilustrační obrázek, Fitónie, obrázek, download, ke stáhnutí, kliparty, free, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, Fitónie

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, pozvánky, plakát, dokument, openOffice, inkscape, PowerPoint, seminární práce, památník, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Velikonoce ke stažení, obrázek Syrena 105 ke stáhnutí nebo klipart Bible zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.