Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fitónie, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fitónie. Vektorová ilustrace Fitónie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fitónie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fitónie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fitónie patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ponorka zdarma Podívejte se i na vektor Mula ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Fitónie, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, vektor, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, download, klipart, kliparty, Rostliny, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, referáty, plakát, pozvánky, profilovka, web, corelDraw, časopis, Twitter, články, prezentace, profil, office, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Hranolky zdarma, obrázek Lední medvěd ke stažení nebo klipart Namibie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.