Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dvouzubec černoplodý, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dvouzubec černoplodý. Klipart Dvouzubec černoplodý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dvouzubec černoplodý ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 847 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dvouzubec černoplodý je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mandelík hajní zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mitsubishi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dvouzubec černoplodý, Dvouzubec černoplodý, kliparty, ilustrace, grafika, download, free, klipart, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, plakát, články, PowerPoint, dokumenty, textové dokumenty, word, profilovka, seminární práce, blog, referáty, inkscape, dokument, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zvonečky ke stáhnutí, klipart Biologické riziko zdarma nebo ilustrace Charles Darwin ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.