Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dvouzubec černoplodý, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dvouzubec černoplodý. Klipart Dvouzubec černoplodý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dvouzubec černoplodý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 847 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dvouzubec černoplodý se nachází v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz dětí ke stažení Podívejte se i na vektor Páv ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Francie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Rostliny, klipart, Dvouzubec černoplodý, ke stažení, free, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, grafika, Dvouzubec černoplodý, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, Facebook, fotokniha, plakát, časopis, web, Twitter, Instagram, avatar, pozvánky, články, prezentace, webové stránky, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Doktorka ke stažení, obrázek Zákaz kouření ke stáhnutí nebo klipart Hlasitost zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.