Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chmel, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chmel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chmel. Klipart Chmel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chmel zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chmel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 448 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chmel je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sada smajlíků zdarma Podívejte se i na ilustrace Fretka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jižní Súdán ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, vektor, ilustrace, free, ke stáhnutí, ke stažení, Rostliny, download, zdarma, Chmel, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, seminární práce, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, profilovka, avatar, dokumenty, webové stránky, web, PowerPoint, škola, Facebook, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Nepitná voda zdarma, vektor Slepý smajlík ke stažení nebo obrázek Mapa Islandu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.