Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chmel, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chmel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chmel. Klipart Chmel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chmel zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chmel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 448 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chmel se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek DDT ke stažení Podívejte se i na vektor Peugeot 206 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Prvosenka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chmel, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, zdarma, grafika, kliparty, obrázek, Rostliny, klipart, free, Chmel, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, plakát, profilovka, webové stránky, profil, corelDraw, web, office, referáty, blog, dokument, dokumenty, word, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor CD disk ke stažení, obrázek Eiffelovka ke stáhnutí nebo klipart Vánoční dárky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.