Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chmel, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chmel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chmel. Klipart Chmel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chmel zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chmel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 448 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: qubit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chmel je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Psí miska zdarma Podívejte se i na ilustrace Psí miska ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Psí miska ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Chmel, klipart, Rostliny, kliparty, download, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, web, články, plakát, seminární práce, PowerPoint, časopis, Pinterest, fotokniha, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Psí miska zdarma, vektor Psí miska ke stažení nebo obrázek Psí miska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.