Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonsaj, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bonsaj. Kreslená ilustrace Bonsaj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bonsaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonsaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bonsaj je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dekorace ke stažení Podívejte se i na obrázek Česnek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sýkora koňadra zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, Bonsaj, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stažení, free, Bonsaj, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, Facebook, fotokniha, Instagram, blog, office, pozvánky, webové stránky, inkscape, Pinterest, časopis, kalendář, seminární práce, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kosmická loď ke stažení, klipart Mapa Nigeru ke stáhnutí nebo ilustrace Gerald Ford zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.