Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonsaj, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bonsaj. Kreslená ilustrace Bonsaj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bonsaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bonsaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bonsaj patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muchomůrka tygrovaná zdarma Podívejte se i na vektor Housenka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Bonsaj, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, free, kliparty, Bonsaj, vektor, obrázek, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, plakát, webové stránky, profilovka, Instagram, blog, pozvánky, prezentace, web, Twitter, avatar, word, seminární práce, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sýr zdarma, obrázek Guiro ke stažení nebo klipart Honduras ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.