Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonsaj, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bonsaj. Kreslená ilustrace Bonsaj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bonsaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bonsaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bonsaj patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Káva zdarma Podívejte se i na vektor Santova lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žirafa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Rostliny, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Bonsaj, Bonsaj, klipart, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, Facebook, office, profilovka, profil, openOffice, pozvánky, referáty, časopis, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Spící čtenářka zdarma, obrázek Kostra ke stažení nebo klipart Kuřátko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.