Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bambus, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bambus. Obrázek Bambus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bambus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bambus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bambus se nachází v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně halloween ke stažení Podívejte se i na vektor Požárník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, obrázek, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, Bambus, Rostliny, klipart, Bambus, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, PowerPoint, škola, Pinterest, časopis, blog, avatar, openOffice, Instagram, dokumenty, web, office, seminární práce, profil, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mixer ke stažení, obrázek 2019 ke stáhnutí nebo klipart Mapa Ruska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.