Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bambus, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bambus. Obrázek Bambus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bambus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bambus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bambus je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Parašutista ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Martináč měsíčitý zdarma Mohl by vás také zajímat vektor William Shakespeare ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bambus, cliparts, grafika, Bambus, obrázek, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, download, kliparty, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, prezentace, články, referáty, plakát, openOffice, profilovka, PowerPoint, fotokniha, časopis, pozvánky, Pinterest, dokumenty, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zákaz NATO ke stáhnutí, klipart Fialový dárek zdarma nebo ilustrace Plazmová televize ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.