Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vlaštovka, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlaštovka zdarma ke stažení

Vlaštovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Vlaštovka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlaštovka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlaštovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1406
1280x1125
800x703
500x439
160x141

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 242 807 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlaštovka je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Beran ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mikroskop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sluchátka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Vlaštovka, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Ptáci, grafika, free, ilustrace, vektor, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, prezentace, Twitter, kalendář, památník, Instagram, PowerPoint, profil, pozvánky, Facebook, škola, referáty, avatar, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Veselý sněhulák ke stažení, vektor Požárník ke stáhnutí nebo obrázek Mimino zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.