Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vlaštovka, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlaštovka zdarma ke stažení

Vlaštovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Vlaštovka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlaštovka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Vlaštovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1406
1280x1125
800x703
500x439
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 242 807 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vlaštovka patří do sekce Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz spinnerů zdarma Podívejte se i na klipart Webkamera ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, Ptáci, free, vektorový obrázek, ke stažení, Vlaštovka, ke stáhnutí, download, vektor, cliparts, ilustrace, Vlaštovka, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, památník, Twitter, PowerPoint, fotokniha, Instagram, textové dokumenty, blog, referáty, dokument, Facebook, avatar, profil, časopis

Mezi hezké kresby patří i klipart Užaslý smajlík zdarma, ilustrace Muktada Sadr ke stažení nebo vektor Britská policistka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.