Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tukan, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tukan zdarma ke stažení

Tukan je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Tukan je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Tukan? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tukan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Tukan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1108
800x693
500x433
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 462 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tukan se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zaoceánský parník ke stažení Podívejte se i na klipart Mikroskop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karl Marx zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Tukan, vektor, ke stažení, ilustrace, zdarma, download, Tukan, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, avatar, pozvánky, webové stránky, dokument, Twitter, kalendář, corelDraw, web, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Limetka ke stažení, ilustrace Princezna ke stáhnutí nebo vektor Blijící smajlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.