Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tukan, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tukan zdarma ke stažení

Tukan je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Tukan je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Tukan? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tukan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tukan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1108
800x693
500x433
160x139

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 462 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tukan se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašidelné dýně ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kočka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Ptáci, download, free, klipart, vektor, cliparts, Tukan, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Tukan, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, profil, seminární práce, škola, Facebook, inkscape, Twitter, avatar, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, textové dokumenty, prezentace, kalendář, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Elektromobil ke stáhnutí, obrázek Mleté maso zdarma nebo klipart Hyundai Getz ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.