Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sýkorka, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýkorka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sýkorka. Klipart Sýkorka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sýkorka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkorka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sýkorka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x785
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 785 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stilg4r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sýkorka je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohádková beruška ke stažení Podívejte se i na obrázek Emotikon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Farma zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ptáci, zdarma, Sýkorka, free, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Sýkorka, ilustrace, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, Facebook, dokumenty, dokument, office, plakát, články, Instagram, avatar, openOffice, pozvánky, web, PowerPoint, word

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Make up ke stažení, klipart Kečup ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz marihuany zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.