Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sova, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sova. Vektorová ilustrace Sova je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sova? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sova ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sova se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brouk ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Austrálie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Avocado zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, vektorový obrázek, Sova, kliparty, cliparts, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, openOffice, památník, inkscape, škola, Pinterest, profil, seminární práce, Twitter, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Stará rachejtle ke stažení, ilustrace Záchranka ke stáhnutí nebo vektor Cereálie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.