Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sova, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sova. Vektorová ilustrace Sova je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sova? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sova ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sova patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zmrzlinový pohár zdarma Podívejte se i na klipart Dudek chocholatý ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté fazole ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, klipart, ke stažení, obrázek, zdarma, Sova, download, free, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, Pinterest, fotokniha, web, památník, openOffice, škola, office, dokumenty, plakát, inkscape, dokument, avatar, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Okurek zdarma, ilustrace Holubice ke stažení nebo vektor Ponorka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.