Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Slepice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slepice zdarma ke stažení

Slepice je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slepice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 400 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Slepice je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla zdarma Podívejte se i na obrázek Zelená kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pohodička v kavárně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, kliparty, free, download, Slepice, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, Slepice, Ptáci

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, office, web, word, PowerPoint, články, avatar, inkscape, Twitter, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Model atomu zdarma, klipart Učitelka ke stažení nebo ilustrace Moskvič 407 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.