Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pták zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pták. Kreslená ilustrace Pták je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pták? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pták ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x846
1280x677
800x423
500x264
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 464 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pták je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pelikán zdarma Podívejte se i na ilustrace Lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hodiny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, kliparty, Pták, vektorový obrázek, zdarma, grafika, cliparts, Pták, free, obrázek, ilustrace, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, dokumenty, Twitter, textové dokumenty, word, plakát, profil, office, referáty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Žena za volantem zdarma, vektor Broskev ke stažení nebo obrázek Balón ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.