Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pštros, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pštros zdarma ke stažení

Pštros je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Pštros je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pštros v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pštros ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
699x1280
800x1463
273x500
87x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 85 020 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rpzboray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pštros je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moucha ke stažení Podívejte se i na obrázek Srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zima zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, zdarma, download, kliparty, Pštros, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, vektor, Ptáci

Doporučené použití klipartu: web, avatar, office, dokument, inkscape, textové dokumenty, word, plakát, profilovka, časopis, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Gejša ke stažení, klipart Panda ke stáhnutí nebo ilustrace Lebka 3D zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.