Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pštros, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pštros zdarma ke stažení

Pštros je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Pštros je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pštros v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Pštros ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
699x1280
800x1463
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 85 020 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rpzboray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pštros se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krteček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Květinová mřížka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Karatistka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Pštros, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, klipart, Ptáci, Pštros, zdarma, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, inkscape, památník, textové dokumenty, články, plakát, seminární práce, dokument, Pinterest, corelDraw, webové stránky, web, avatar, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Chanukový svícen ke stáhnutí, ilustrace Albert Einstein zdarma nebo vektor Smajlík duch ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.