Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plameňák, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plameňák zdarma ke stažení

Plameňák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Plameňák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plameňák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plameňák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1552x1600
1241x1280
776x800
485x500
155x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 206 253 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Plameňák je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kříž zdarma Podívejte se i na obrázek Růže ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční vajíčka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Plameňák, grafika, Ptáci, obrázek, Plameňák, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, inkscape, avatar, kalendář, referáty, Facebook, openOffice, blog, plakát, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Veselý duch zdarma, klipart Dětská lokomotiva ke stažení nebo ilustrace Tygr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.