Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pírko, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pírko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pírko. Kreslená ilustrace Pírko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pírko zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pírko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x683
1280x547
800x342
500x214
160x68

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 490 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mosses

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pírko je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vláček zdarma Podívejte se i na ilustrace Škorpion ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lollipop ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, Pírko, Ptáci, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, Pírko, download, ke stažení, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, webové stránky, památník, textové dokumenty, seminární práce, kalendář, Facebook, dokumenty, články, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Slovenska zdarma, vektor Jin a Jang ke stažení nebo obrázek Brainstorming ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.