Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pírko, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pírko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pírko. Kreslená ilustrace Pírko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pírko zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pírko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x683
1280x547
800x342
500x214
160x68

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 490 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mosses

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pírko je v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Klávesy ke stažení Podívejte se i na obrázek Číňan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba se stromky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, download, Ptáci, klipart, grafika, Pírko, cliparts, Pírko, zdarma, free, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, profil, web, inkscape, Facebook, fotokniha, dokumenty, články, referáty, plakát, prezentace, blog, kalendář, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Číňanka ke stažení, klipart Těhulka ke stáhnutí nebo ilustrace Párek v rohlíku zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.