Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Páv, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Páv zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Páv. Pakliže si chcete obrázek Páv stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páv zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Páv ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 405 461 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Páv je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Femme fatale zdarma Podívejte se i na ilustrace Autobus ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Rádio ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, klipart, obrázek, Páv, download, ke stáhnutí, Páv, free, zdarma, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, profilovka, Pinterest, seminární práce, fotokniha, openOffice, kalendář, inkscape, webové stránky, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zebra zdarma, vektor Maska ke stažení nebo obrázek Nekouřit ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.