Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Páv, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Páv zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Páv. Pakliže si chcete obrázek Páv stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páv zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Páv ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 405 461 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Páv patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vodováha zdarma Podívejte se i na vektor Likvidátorka manželových úspor ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Laktóza ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, Páv, vektorový obrázek, Páv, ke stažení, Ptáci, ilustrace, klipart, grafika, obrázek, vektor, download, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, pozvánky, plakát, profil, články, kalendář, památník, seminární práce, dokumenty, dokument, web, Facebook, profilovka, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektor Žehlička zdarma, obrázek Mapa Vietnamu ke stažení nebo klipart Model atomu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.