Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Papuchalk, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Papuchalk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Papuchalk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Papuchalk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Papuchalk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Papuchalk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Papuchalk je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Autobus zdarma Podívejte se i na ilustrace Čínský drak ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kafe ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, free, Papuchalk, ke stáhnutí, klipart, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, články, blog, PowerPoint, inkscape, openOffice, profil, profilovka, časopis, seminární práce, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Podzim zdarma, vektor Aerobik ke stažení nebo obrázek Pelikán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.