Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Papoušek, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papoušek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Papoušek. Stahujte klipart Papoušek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Papoušek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

574x1600
459x1280
287x800
179x500
57x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 192 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: luchapress

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Papoušek patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční medvídek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Papež ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, cliparts, klipart, obrázek, ke stáhnutí, grafika, zdarma, Papoušek, ilustrace, free, Papoušek, Ptáci

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, blog, web, prezentace, fotokniha, openOffice, seminární práce, webové stránky, referáty, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Paul von Hindenburg zdarma, ilustrace Žluté fazole ke stažení nebo vektor Slunce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.