Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Orel, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Orel zdarma ke stažení

Orel je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Orel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Orel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Orel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 679 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Orel je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kolouch zdarma Podívejte se i na obrázek Britská policistka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Květák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, download, Orel, kliparty, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Ptáci, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, Orel

Doporučené použití klipartu: dokument, fotokniha, avatar, inkscape, kalendář, PowerPoint, seminární práce, word, škola, openOffice, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Lampion zdarma, klipart Narození Ježíška ke stažení nebo ilustrace Iglů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..