Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandelík hajní, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandelík hajní zdarma ke stažení

Mandelík hajní je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mandelík hajní ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mandelík hajní? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandelík hajní zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mandelík hajní ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x729
500x456
160x146

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 627 970 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mandelík hajní je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová ozdoba zdarma Podívejte se i na obrázek Slavnostní přípitek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Opera Sydney ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mandelík hajní, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, grafika, Ptáci, zdarma, kliparty, klipart, Mandelík hajní, free, vektor, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, profil, Pinterest, dokumenty, textové dokumenty, prezentace, web, Instagram, referáty, Facebook, office, památník, word, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Strašidelný dům zdarma, klipart Motyčka ke stažení nebo ilustrace Atomová elektrárna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.