Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ledňáček biacký, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ledňáček biacký zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ledňáček biacký. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ledňáček biacký. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňáček biacký zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ledňáček biacký ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

992x1600
793x1280
496x800
310x500
99x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 613 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ledňáček biacký je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kaktus ke stažení Podívejte se i na obrázek Šaháda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jablka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, Ptáci, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, download, ilustrace, free, zdarma, Ledňáček biacký, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Twitter, webové stránky, openOffice, časopis, prezentace, Facebook, pozvánky, seminární práce, web, profil, dokument, články, Instagram, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Velbloud dvouhrbý ke stažení, klipart Pánev ke stáhnutí nebo ilustrace Medvěd zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.