Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ledňáček, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ledňáček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ledňáček. Klipart Ledňáček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňáček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ledňáček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1441x1600
1153x1280
721x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 339 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: enolynn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ledňáček je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pórek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šibenice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžová růže ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, vektor, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, download, grafika, ke stažení, Ptáci, ilustrační obrázek, Ledňáček, Ledňáček, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, word, fotokniha, Pinterest, dokument, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, prezentace, profilovka, časopis, památník, Twitter, profil, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Snubní prstýnky ke stáhnutí, vektor Znamení beran zdarma nebo obrázek Mikrofón ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.