Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ledňáček, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ledňáček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ledňáček. Klipart Ledňáček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňáček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Ledňáček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1441x1600
1153x1280
721x800
450x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 339 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: enolynn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ledňáček patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trick or treat! zdarma Podívejte se i na klipart Jam ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek 3D mapa Evropy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ledňáček, zdarma, Ptáci, kliparty, cliparts, grafika, download, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, Ledňáček, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, office, Facebook, word, Twitter, prezentace, referáty, památník, inkscape, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Jahody zdarma, ilustrace Zamilovaný smajlík ke stažení nebo vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.