Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Labuť, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Labuť zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Labuť. Vektorová ilustrace Labuť je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Labuť? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Labuť ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Labuť je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Langusta zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pravoslavný kostel ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, cliparts, obrázek, zdarma, Labuť, Ptáci, ke stažení, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, časopis, fotokniha, pozvánky, Twitter, profil, blog, corelDraw, škola, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Nástroje ke stáhnutí, klipart Štastný Nový rok zdarma nebo ilustrace Domina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.