Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Labuť, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Labuť zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Labuť. Vektorová ilustrace Labuť je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Labuť? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Labuť ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Labuť se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Spící čtenářka ke stažení Podívejte se i na klipart Akordeon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol muže zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, zdarma, Ptáci, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, free, ilustrace, ke stažení, obrázek, cliparts, Labuť, ke stáhnutí, Labuť

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, články, inkscape, časopis, dokument, fotokniha, office, Facebook, seminární práce, corelDraw, word, PowerPoint, Instagram, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Ďáblík ke stažení, ilustrace Gramofonová deska ke stáhnutí nebo vektor Hrábě zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.