Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Labuť, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Labuť zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Labuť. Vektorová ilustrace Labuť je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Labuť? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Labuť ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Labuť je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Venezuely zdarma Podívejte se i na obrázek Iglů ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ke stažení, Labuť, Labuť, kliparty, ilustrace, zdarma, Ptáci, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, avatar, web, plakát, seminární práce, kalendář, word, profilovka, Twitter, office, dokument, Pinterest, Facebook, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vánoční medvídek zdarma, klipart Hot dog ke stažení nebo ilustrace Horské kolo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.