Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krocan, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krocan. Pakliže si chcete obrázek Krocan stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krocan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krocan patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek BMW zdarma Podívejte se i na vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, Krocan, ke stáhnutí, cliparts, vektor, Ptáci, grafika, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Krocan, ke stažení, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, Pinterest, inkscape, dokumenty, plakát, webové stránky, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, Twitter, Facebook, referáty, škola, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Čáp zdarma, obrázek Dýně ke stažení nebo klipart Pozor, smrt! ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.