Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krocan, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krocan. Pakliže si chcete obrázek Krocan stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krocan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krocan se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pytlík ke stažení Podívejte se i na vektor Skleněné květiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jaro zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, cliparts, obrázek, Krocan

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, web, webové stránky, Twitter, word, profilovka, office, corelDraw, PowerPoint, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor DNA ke stažení, obrázek Malá tanečnice ke stáhnutí nebo klipart Tramvaj zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.