Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krocan, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krocan. Pakliže si chcete obrázek Krocan stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krocan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krocan je v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Motýl zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ústřičník velký ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, Ptáci, ke stažení, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, Krocan, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, Krocan, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, word, Instagram, Facebook, časopis, web, profilovka, blog, škola, fotokniha, webové stránky, textové dokumenty, památník, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Hodina duchů ke stáhnutí, vektor Rychlovarná konvice zdarma nebo obrázek William Shakespeare ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.