Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krkavec, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krkavec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Krkavec. Stahujte klipart Krkavec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Krkavec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krkavec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krkavec je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ferrari f458 ke stažení Podívejte se i na ilustrace Parní lokomotiva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Lžička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, vektorový obrázek, kliparty, Krkavec, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, Ptáci, obrázek, free, vektor, grafika, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, dokumenty, inkscape, profil, památník, word, blog, dokument, kalendář, časopis, prezentace, Twitter, textové dokumenty, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Turista ke stažení, vektor Pevnost ke stáhnutí nebo obrázek Sršák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.