Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krkavec, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krkavec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Krkavec. Stahujte klipart Krkavec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Krkavec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krkavec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krkavec se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švestka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Třešeň zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení býk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Krkavec, download, kliparty, vektorový obrázek, free, Ptáci

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, časopis, web, webové stránky, fotokniha, profilovka, Twitter, corelDraw, škola, články, blog, Instagram, dokument, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zákaz natáčení ke stáhnutí, obrázek Office zdarma nebo klipart Zamilovaný pár ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.