Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormorán, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormorán zdarma ke stažení

Kormorán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kormorán ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

762x1600
610x1280
381x800
238x500
76x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 045 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kormorán je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Housenka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kapitol zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Symbol míru ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, zdarma, download, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, klipart, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, free, Kormorán, ilustrace, cliparts, Kormorán

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, office, dokumenty, PowerPoint, textové dokumenty, inkscape, openOffice, profil, word, dokument, blog, fotokniha, Pinterest, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Hugo Chavez ke stáhnutí, vektor Palec nahoru zdarma nebo obrázek Rádio ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.