Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormorán, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormorán zdarma ke stažení

Kormorán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kormorán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

762x1600
610x1280
381x800
238x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 045 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kormorán se nachází v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Budík ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Libérie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hudební noty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, download, Kormorán, grafika, cliparts, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, klipart, ke stažení, Kormorán, Ptáci

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, profilovka, dokumenty, webové stránky, Instagram, inkscape, dokument, kalendář, referáty, blog, prezentace, profil, avatar, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Motýl s květinami ke stažení, ilustrace Dodávka ke stáhnutí nebo vektor Znamení beran zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.