Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormorán, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormorán zdarma ke stažení

Kormorán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kormorán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

762x1600
610x1280
381x800
238x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 045 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kormorán patří do sekce Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lučištník zdarma Podívejte se i na vektor Valentýnská srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, vektor, zdarma, Kormorán, kliparty, cliparts, download, klipart, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, škola, památník, pozvánky, seminární práce, dokument, referáty, openOffice, corelDraw, články, office, Pinterest, plakát, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Mali zdarma, obrázek Celer ke stažení nebo klipart Pohřebák ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.