Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kondor, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kondor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kondor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kondor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kondor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kondor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x558
1280x447
800x279
500x174
160x56

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 703 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kondor je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sýkorka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vánoční perníčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart DVD mechanika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kondor, Ptáci, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, Kondor, ilustrace, grafika, kliparty, ke stažení, vektor, klipart, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: blog, články, památník, plakát, škola, Facebook, Instagram, office, pozvánky, webové stránky, Twitter, Pinterest, inkscape, kalendář, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Fialová kopretina ke stažení, vektor Žába ke stáhnutí nebo obrázek Abrahám zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.