Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kondor, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kondor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kondor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kondor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kondor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kondor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x558
1280x447
800x279
500x174
160x56

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 703 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kondor patří do sekce Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Soudce zdarma Podívejte se i na klipart Hasičské auto ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brokolice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Kondor, cliparts, vektor, free, vektorový obrázek, obrázek, grafika, Kondor, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, download, Ptáci

Doporučené použití klipartu: word, škola, PowerPoint, blog, profilovka, kalendář, seminární práce, Instagram, Pinterest, prezentace, corelDraw, avatar, dokumenty, profil, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Borůvky zdarma, ilustrace Mosambik ke stažení nebo vektor Sexy eyes ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.