Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kondor, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kondor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kondor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kondor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kondor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kondor ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x558
1280x447
800x279
500x174
160x56

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 703 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kondor je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jednorožec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Guyana ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ilustrace, zdarma, grafika, vektor, kliparty, klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Kondor, Ptáci, ke stažení, Kondor

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, časopis, profilovka, PowerPoint, office, textové dokumenty, dokumenty, seminární práce, Instagram, Twitter, články, referáty, škola, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Biskup ke stáhnutí, klipart Toustovač zdarma nebo ilustrace Kombajn ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.